ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2015-05-22 - Galactica uhonorowana za wspieranie Transferu Bydgoszcz w sezonie 2014/2015

Siatkarze Transferu Bydgoszcz osiągnęli w minionym sezonie dobry wynik - zakończyli sezon 2014/2015 PlusLigi na dobrym 5. miejscu, tuż za ligowymi potentatami. Galactica wspierała aktywnie siatkarzy w minionym sezonie, za co Klub wyróżnił nas kolejną statuetką. Dziękujemy i życzymy sukcesów w kolejnym sezonie, zapraszając jednocześnie Państwa do kibicowania naszym siatkarzom.

Galactica
2014-11-28 - Uhonorowanie firmy Galactica

 

Tego dnia odbył się uroczysty bankiet z okazji uhonorowania Mecenasów Bydgoskiego Sportu, gdzie firma Galactica za wkład i wsparcie bydgoskiej siatkówki, odebrała nagrodę wręczaną przez Prezydenta Bydgoszczy, Rafała Bruskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Galactica
2013-09-13 - Modernizacja infrastruktury serwerowej

Z przyjemnością informujemy, iż dzięki Państwa wsparciu wymieniona została część infrastruktury serwerowej. Dzięki modernizacji sprzętu nasze systemy, oraz strony internetowe będą działać jeszcze szybciej i sprawniej.

Galactica
2013-07-19 - Uhonorowani certyfikatem Polskiego Klubu Jakości

Będąc członkiem Polskiego Klubu Jakości, firma Galactica odebrała certyfikat tej zapewne największej w Polsce organizacji jakościowej. Wyróżnienie jest potwierdzeniem posiadania certyfikowanych systemów zarządzania, których jakość została zweryfikowana i potwierdzona przez jednostki certyfikujące.

Galactica
2012-12-18 - Wyróżnienie od Prezydenta Miasta
Firma Galactica otrzymała tytuł Mecenasa Bydgoskiego Sportu, który odebraliśmy z rąk Prezydenta Bydgoszczy p. Rafała Bruskiego. Na uroczystości, która odbyła się w Hotelu Słoneczny Młyn, gościło wielu cenionych przedsiębiorców i sponsorów z naszego regionu, którzy swoim wsparciem i życzliwością sprawiają, że możliwe są sukcesy bydgoskich sportowców i klubów. Wyróżnienie, które otrzymaliśmy zarówno mobilizuje, jak i  motywuje nas do dalszych działań.
Galactica
2012-11-25 - Współpraca z CRMExperts

Galactica podjęła współpracę z doświadczoną firmą w zakresie wdrażania systemów CRM firmy UPDATE, pracownicy Galactica przejdą wkrótce szkolenia, a w niedalekiej przyszłości zespół Galactica będzie uczestniczył w dedykowanych wdrożenia systemu CRM Update, zabezpieczając zapotrzebowanie na prace programistyczne.

Galactica
2012-10-23 - Delecta Bydgoszcz

Czołowy zespół siatkarskiej Plus Ligi, któremu kibicuje Galactica, udanie rozpoczął tegoroczny sezon utrzymując się w czołówce najlepszych ekip. Trzymamy kciuki i jednocześnie zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania na Hali Łuczniczka w Bydgoszczy lub przed telewizorami w antenach stacji Polsat Sport.

Galactica
2012-09-29 - Rozgrywki siatkarskie z naszym udziałem

Siatkarska Drużyna GalacticaBraliśmy udział w meczu drużyn amatorskich, zorganizowanym przez Delecta Bydgoszcz na Hali Sportowo- Widowiskowej Łuczniczka.  Rozgrywki odbyły się na wysokim poziomie między drużynami z wielu firm. Nasz zespół dał z siebie oczywiście wszystko.  W zmaganiach na boisku wspierał nas pozostały zespół firmy wraz z osobami towarzyszącymi.

Galactica
2012-09-16 - Centrum Hostingowe pracuje pełną parą

Ponad 2 tys. domen zaparkowanych na serwerach Galactica, ponad 1300 stron internetowych, kilkadziesiąt tysięcy kont mailowych. Zapewniamy naszym klientom najwyżej jakości usługę hostingowo-serwisową, dedykowaną dla rozwiązań zakupionych w Galactica.

Galactica
2012-06-15 - Podpisana umowa z klubem siatkarskim Delecta Bydgoszcz
Galactica podpisała umowę sponsoringową z czołowym klubem siatkarskiej PlusLigi, zespołem Delecta Bydgoszcz. W nadchodzących sezonie ligowym Galactica będzie wspierać działania klubu, dostarczać rozwiązania programistyczne oraz webowe.
Galactica
1 2
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka