ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2015-01-13 - Nowy szablon - strona responsywna

Nasza firma przygotowała specjalnie dla Państwa ofertę, która umożliwia skorzystanie z najnowszego typu responsywnej strony internetowej, jaką jest Typ M. Nowe rozwiązanie przystosowane jest zarówno do wyświetlania strony na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych, ponieważ dostosowuje rozmiary grafik do każdej rozdzielczości ekranu. Projekt zawiera również szereg zmian pozycjonerskich, zebranych na podstawie sugestii naszych klientów.

Portale i serwisy internetowe
2013-09-02 - Nowy serwis nieruchomościowy

Stworzyliśmy serwis, dzięki któremu raz wprowadzone ogłoszenie jest automatycznie wysyłane na ok. 100 portali nieruchomościowych. Oszczędzasz czas i pieniądze, jednokrotnie wprowadzając ogłoszenie i raz płacąc. Dowiesz się więcej na www.dodajgo.pl

Portale i serwisy internetowe
2013-04-15 - Zyskaliśmy zaufanie klientów - trzy strony www dla jednego biura

Przyjęliśmy zamówienie od biura HOME ESTATE Bartłomiej Annusewicz na budowę trzech stron www związanych z branżą nieruchomości. Zlecenie wykonania jednocześnie tak dużej liczby stron dedykowanych dla tego samego biura, jest świadectwem zaufania klientów do firmy Galactica.

Portale i serwisy internetowe
2013-01-16 - Integracja strony www z facebookiem

Wdrożona została nowa funkcjonalność polegająca na integracji aplikacji Virgo z Facebookiem. Wybrane oferty podczas synchronizacji zostają automatycznie umieszczone na tablicy fanpage’a. Dzięki temu nie ma już konieczności ręcznego wprowadzania ofert na facebooku.

Portale i serwisy internetowe
2012-12-03 - Złóż życzenia za pośrednictwem swojej strony www

W trosce o naszych klientów, dbając o ich dobre relacje z kontrahentami, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, udostępniliśmy szeroki wybór kartek świątecznych. Różnorodność kartek pod względem grafiki i życzeń pozwoli wybrać zadowalający wzór, widoczny w formie pop-up’u na głównej stronie internetowej.

Portale i serwisy internetowe
2012-10-31 - Strona Akces z zaawansowaną wyszukiwarką na mapie

Stworzyliśmy stronę internetową dla jednej z wiodących firm na rynku nieruchomości warszawskich. Strona ww.akces.org.pl to nowoczesne narzędzie przedstawiające w wygodny sposób oferty nieruchomości. Dzięki dopracowanym kryteriom wyszukiwania i intuicyjnej nawigacji, klienci łatwo mogą znaleźć interesujące ich oferty.

Portale i serwisy internetowe
2012-10-01 - Bądź wśród najlepszych biur nieruchomości

Galactica stworzyła portal skierowany zarówno do agencji nieruchomości chcących zareklamować swoją ofertę, jak i do ich klientów. Firmy znajdujące się na stronie www.dobre-biuro-nieruchomosci.info mają dodatkową możliwość promowania swojego biura.
Portal ten jest ogólnopolskim katalogiem biur nieruchomości. Daje pewność klientowi, iż ma on wybór wśród najbardziej profesjonalnych, doświadczonych i godnych zaufania biur branżowych, a przy tym zdobędzie rzetelną wiedzę na temat zawieranej transakcji.

Portale i serwisy internetowe
2012-09-27 - Galactica partnerem Delecty Bydgoszcz

Wspieramy czołowy klub siatkarskiej PlusLigi, zespół Delecty Bydgoszczy. W ramach podpisanej z Delectą umowy popieramy działania klubu oraz zapewniamy rozwiązania webowe i programistyczne. Wykonany przez Galactia, serwis poświęcony drużynie siatkarskiej DELECTA Bydgoszcz, pozwala śledzić na bieżąco wyniki trwającego meczu oraz typować wyniki przyszłych spotkań.

Portale i serwisy internetowe
2012-04-02 - Profesjonalna strona FanPage Facebook

Wielu ludzi używa Facebooka jako platformę działań marketingowych w Internecie. Z myślą o naszych klientach Galactica oferuje utworzenie dla Państwa strony FanPage, czyli profili marek i instytucji. FanPage jest atrakcyjnym rozwiązaniem promującym markę. Państwa produkty i usługi trafią do tysięcy nowych użytkowników, co zwiększy z pewnością zyski.

Portale i serwisy internetowe
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka