ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2013-07-24 - U przedszkolaków w Bajkolonadii

Na zdjęciach z wirtualnej wizyty w przedszkolu Bajkolandia zaprezentowaliśmy przestrzenne sale zabaw dla dzieci oraz pomieszczenia sanitarne. Wykonując wirtualną wizytę, uchwyciliśmy zajęcia z maluchami prowadzone nowoczesnymi metodami.

Wirtualne wizyty
2013-03-28 - Sale fokusowe w GFK Polonia

Wykonaliśmy wirtualną wizytę po salach fokusowych GFK Polonia –jednej z wiodących agencji badawczych na świecie. Przedstawione sale fokusowe wyposażone są w nowoczesny sprzęt do nagrywania na DVD i video, telewizory do prezentacji badanych materiałów (np. reklam telewizyjnych)oraz salę do podglądu z lustrem weneckim. Wirtualna wizyta do zobaczenia w dziale realizacje.

 

Wirtualne wizyty
2013-01-08 - Wizyta w wolnostojcym domu

Luksusowo wykończony dom wolnostojący w ciekawym stylu. Wnętrze warte obejrzenia, ponieważ zwraca uwagę dużą powierzchnią oraz wyszukanym doborem mebli.

Wirtualne wizyty
2012-12-19 - Z wizytą w zakładzie produkcji kebapu

Wirtualny spacer prezentujący dwie linie produkcyjne kebapu oraz wyposażenie zakładu. Przedstawione zostały oddzielne hale produkcyjne dla mięsa drobiowego i wołowego. Działalność zakładu została rozszerzona z typowo gastronomicznej na produkcyjną, zapraszamy do działu realizacje.

Wirtualne wizyty
2011-07-25 - Lato w Międzyzdrojach
Wirtualne wycieczki to doskonały sposób na prezentację kurortów turystycznych, prezentujemy fragment Międzyzdrojów, zapraszamy do działu realizacje.
Wirtualne wizyty
2011-05-10 - Wirtualna wizyta na UTP
Rozpoczęciliśmy realizację projektu stworzenia wirtualnej wizyty na Wydziale Inżynierii Mechanicznej UTP w Bydgoszczy. Wynik prac w dziale realizacje.
Wirtualne wizyty
2011-05-06 - Panoramiczny Wilanów
W ciekawych realizacjach umieszczona została wirtualna wizyty na planu przed pałacem w Warszawskim wilanowie.
Wirtualne wizyty
2011-04-02 - Kraków i Warszawa
Nasi przedstawiciele w Krakowie i Warszawie osiągnęli pełne możliwości w realizacji usług związanych z wirtualnymi wizytami, zarówno w wersji ECO jak i FULL. Zapraszamy do współpracy takąe podmioty z okolic Warszawy i Krakowa.
Wirtualne wizyty
2011-02-20 - Wirtualne wizyty
Oferujemy nowa usługę, realizacji wirtualnych wizyt w nieruchomościach i nie tylko. Obecnie usługa jest dostępna w Bydgoszczy, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i okolicach tych miast. Więcej informacji na http://wirtualnewizyty.galactica.pl
Wirtualne wizyty
2010-12-01 - Zespół ds. wirtualnych wizyt
W Galactica stworzono zespół ds. Wirtualnych Wizyt który realizuje działania mające na celu wypracowanie nowej, najtańszej i zarazem najkorzystniejszej usługi usługi związanej w prezentacjami nieruchomości. Już w krótce przedstawimy Państwu serwis internetowy poświęcony tej usłudze.
Wirtualne wizyty
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka