ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2016-09-22 - Rewolucja w nieruchomościach - wirtualne wizyty wykonywane Ricohem

Znaczna część naszych klientów z branży nieruchomości już prezentuje oferty za pomocą wirtualnych wizyt. Wirtualne wizyty wykonywane za pomocą tego aparatu to strzał w dziesiątkę!
Wiemy, od pośredników, że zainteresowanie mieszkaniami, domami... wzrosło wśród ich potencjalnych klientów i że wykonanie wirtualnej wizyty to łatwizna.
Wniosek z tego taki: nieruchomości najlepiej prezentować za pomocą wirtualnych wizyt, a te można w łatwy i szybki sposób wykonać za pomocą Ricoha.
Część z właścicieli biur ma kilka urządzeń w swojej firmie, agenci chętnie pracują z aparatem

Galactica Virgo
2015-05-23 - Na XX Kongresie Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Jubileuszowy kongres jest okazją do zapoznania szerokiego grona znamienitych gości z nowymi możliwościami oprogramowania dla biur nieruchomości Galactica Virgo. Tematem wydarzenia będą największe wyzwania rynku nieruchomości oraz perspektywy zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami. Kongres to okazja do wymiany doświadczeń oraz prezentacji praktycznych rozwiązań.

Galactica Virgo
2014-12-13 -  Galactica wyróżniona w branży nieruchomości

Na konferencji, która odbyła się 13 grudnia 2014r. w Łodzi, firma Galactica otrzymała tytuł zasłużony dla Polskiego Rynku Nieruchomości. Wyróżnienie jakie otrzymaliśmy w postaci dyplomu oraz medalu, uświadamia nam, że praca włożona w rozwój systemu Galactica Virgo jest doceniana i tym bardziej motywuje nas to do dalszego działania. Dziękujemy.

 

Galactica Virgo
2014-10-20 - Integracja z centralką ePaso - wirtualne numery telefonów w portalach

Udostępniamy naszym klientom możliwość skorzystania z opcji prezentacji wirtualnych numerów kontaktowych agentów w portalach ogłoszeniowych, z wykorzystaniem Centralki ePaso.

Galactica Virgo
2014-07-22 - Podział zakładki mapa na publikowaną i niepublikowaną

Informujemy, iż w ofercie obowiązują dwie zakładki mapy - publikowana i niepublikowana. Od tego momentu nie trzeba już oznaczać publikacji mapy - wstawienie znacznika na publikowanej mapie i zapisanie zmiany wystarczy, aby publikować ją w sieci (znaczniki, które zostały ustawione do tej pory i miały oznaczoną opcję publikacji przenoszą się automatycznie). Mapa niepublikowana dostępna jest tylko dla tych pracowników biura, którzy posiadają uprawnienia do podglądu adresu. Znacznik na mapie niepublikowanej wstawia się automatycznie - przy zapisie oferty, na podstawie danych adresowych a dodatkowo, w tym miejscu można oznaczyć obszar np. działki nieruchomości.

Galactica Virgo
2014-07-08 - Uproszczenie wprowadzania opisu szczegółowego oferty

Informujemy, iż opisy szczegółowe ofert wprowadzamy od tej pory tylko na zakładce "Opis" oferty. Dotychczas każda z zakładek tematycznych posiadała własne pole dodatkowego opisu, którego zawartość, w momencie eksportu na portale czy też stronę www była doklejana do opisu głównego. Z uwagi na aktywną wymianę ofert pomiędzy użytkownikami pozostawiamy drugie pole opisowe, (odpowiednik dotychczasowego opisu z zakładki "nieruchomość"), w którym wprowadza się informacje handlowe czy kontakty do agentów - te dane prezentowane są na portalach ogłoszeniowych i własnej stronie www (wykonanej przez naszą firmę lub zintegrowaną przy użyciu Virgo APi php) ale nie na stronach partnerów, z którymi biuro wymienia się ofertami. Dodatkowo, po kliknięciu w pole tekstowe automatycznie wyświetlony zostaje panel edytora tekstu, który umożliwia sformatowanie treści opisu tak, jak w popularnych edytorach.**Wpisywane dotychczas dane zostały przeniesione do nowych pól.

Galactica Virgo
2014-04-13 - Prowadzimy wykłady na SGGW

Już drugi rok z rzędu Galactica prowadzi zajęcia wykładowe o tematyce ,,Narzędzia stosowane w obrocie nieruchomościami - oprogramowanie" w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Galactica Virgo
2014-03-17 - Dostęp do wszystkich ofert klienta z poziomu listy

Udostępniamy Państwu możliwość szybkiego dostępu do ofert i poszukiwań klienta, z poziomu listy ofert. W celu przeglądania pełnej listy ofert, w tym archiwum wystarczy skierować kursor myszki na nazwę właściciela nieruchomości lub poszukującego (w odpowiedniej kolumnie), a w nowym oknie wyświetlone zostaną wszystkie oferty lub poszukiwania, które posiada. Z tego miejsca można również szybko przejść do metryki wybranej oferty - wystarczy kliknąć w numer.

Galactica Virgo
2014-01-14 - Nowe raporty w przeglądarce agentów

W menu Narzędzia → Przeglądarka agentów, w sekcji Raporty pojawiła się możliwość skorzystania z dwóch nowych raportów dotyczących sumy wypracowanych prowizji. Użytkownik, może skorzystać z oddzielnych zestawień dla ofert i poszukiwań w zadanym okresie czasu i dla wybranego agenta/pracownika firmy.

Galactica Virgo
2013-12-11 - Seminarium PTEiDRN

Super specjalna sesja odbywająca się w ramach obchodów 10-lecia Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości. Sesja ma wyjątkowy charakter... więcej.

Galactica Virgo
1 2 3 4 5 6
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka