ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2013-07-05 - Moduł dyspozycyjności pokoi

Do systemu Galactica  Magellan został dodany moduł dyspozycyjności pokoi, polegajacy na kontrolowaniu dostępności pokoi w poszczególnych hotelach dla określonych terminów. Moduł ten jest wspierany przez hurtową wysyłkę zapytań do hoteli. Pozwala to w dowolnym momencie na precyzyjne określenie stanu wolnych miejsc oraz jeżeli wymagają tego sytuacje, szybkie zapytanie hotelu o dyspozycyjność.

Galactica Magellan
2013-01-22 - 23 - Z Galactica Magellan na 6 edycji e-Travel Forum

Już po raz kolejny szerokie grono odbiorców (ok. 500 osób z branży turystycznej ) miało możliwość poznania naszego oprogramowania Galactica Magellan na 6 edycji konferencji e-Travel Forum w Warszawie. Zaprezentowano na niej najnowsze trendy w zakresie handlu elektronicznego oraz najnowocześniejsze rozwiązania stosowane w branży.

Galactica Magellan
2012-12-01 - Z Galactica Magellan na kolejnej konferencji

W dniach 22-23 stycznia 2013r. Galactica weźmie udział w VI edycji e-Travel Forum, która odbędzie się w Warszawie. Będzie to kolejna niepowtarzalna okazja do zapoznania się z naszym oprogramowaniem Galactica Magellan. Zachęcamy przede wszystkim touroperatorów oraz biura podróży do współpracy.

Galactica Magellan
2012-11-24 - Ciekawy portal z ofertami touroperatora

Frater.pl to jedna z naszych tegorocznych realizacji portalu z ofertami zintegrowanymi z systemem Magellan. Portal dynamicznie wyświetla wszystkie zmiany w ofercie biura, które wprowadzane są do systemu oraz rejestruje dokonywane rezerwacje bezpośrednio w bazie, usprawniając wydatnie pracę biura obsługi klientów.

Galactica Magellan
2012-09-21 - Nowy moduł zapytań ofertowych

Doskonałe rozwiązanie dla touroperatorów, którzy organizują także wyjazdy dedykowane. Dzięki modułowi, możemy łatwo zapanować nad procesem przyjmowania zapytań i przygotowywania ofert dla klientów.

Galactica Magellan
2012-06-11 - Integracja ze stronami www

Galactica Magellan wzbogacił się o API, dzięki któremu możliwe jest tworzenie zintegrowanych stron internetowych. API umożliwia dwukierunkową wymianę danych pomiędzy stroną, a systemem, główne możliwości dotyczą publikacji ofert na stronę oraz rejestracji rezerwacji w systemie.

Galactica Magellan
2012-03-01 - Galactica Libra i Magellan mogą eksportować oferty na portale ogłoszeniowe
Zarówno Galactica Libra jak i Magellan umożliwiają automatyczny eksport ofert na portale ogłoszeniowe, dzięki czemu można automatycznie wysyłać oferty wycieczek do serwisów www. Moduł eksportu działa w systemie i automatycznie wysyła oferty na zdefiniowane portale ogłoszeniowe. Eksport odbywa się kilka razy na dzień. Oferty są wysyłane, aktualizowane oraz wycofywane. Moduł eksportu z całą pewnością ułatwi pracę każdemu klientowi, zaoszczędzając przy tym czas niezbędny do wykonywania innych czynności.
Galactica Magellan
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka