ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2015-10-28 - Galactica partnerem wrześniowych konferencji o tematyce HR
Galactica po raz kolejny uczestniczyła w konferencjach. W miesiącu wrześniu nie zabrakło nas na VIII Konferencji HR FACTOR, III Kongresie HR - Ludzie i Strategia oraz Mixer HR 2015. Galactica Libra cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczestników takich spotkań, klienci wręcz są zachwyceni możliwościami programu.
Galactica Libra
2015-07-02 - Nasz udział w V konferencji Lato HR

Nie mogło zabraknąć nas w tym wydarzeniu skierowanym do pracowników działów HR, osób na kierowniczych stanowiskach oraz wszystkich innych związanych z branżą zarządzania zasobami ludzkimi. Na konferencji zostaną omówione nowe narzędzia oraz rozwiązania z obszaru HR, dlatego bierzemy udział w wydarzeniu z naszym oprogramowaniem dla działów HR – Galactica Libra.  

Galactica Libra
2015-05-21 - Galactica Libra na Konferecji HR - STRATEGICZNY PARTNER W BIZNESIE

Nie mogło zabraknąć nas na tym strategicznym spotkaniu dla praktyków HR. Już po raz kolejny uczestnicy konferencji na Śląsku mogli poznać oprogramowanie Galactica Libra i jego nowe możliwości. Dla nas to dodatkowy czas na wymianę doświadczeń i poznanie oczekiwań pracowników działów HR wobec narzędzia ich pracy.

Galactica Libra
2015-02-24 - 2 edycja konferencji HR Solutions Trends

Podczas 2 edycji konferencji  Galactica zaprezentowała nowoczesne rozwiązanie informatyczne, Galactica Libra - dla działów HR. W wydarzeniu wzięli udział kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielili  się eksperci branżowi.

Galactica Libra
2015-01-14 - ,,Nowe wyzwania – nowe metody – nowe narzędzia” czyli z Galactica Libra na Śniadaniu HR

Styczniowy cykl spotkań „HR na Śniadanie”, to wydarzenia, na których nie mogło zabraknąć naszej firmy. Pierwsze ze spotkać już 14.01.2015 w Warszawie, kolejne 28.01.2015 we Wrocławiu. Jeden z tematów spotkań to ,,Nowe wyzwania – nowe metody – nowe narzędzia”, Galactica Libra-oprogramowanie dla branży HR, świetnie wpisuje się w temat wydarzenia.

Galactica Libra
2014-12-10 - Galactica - Warsztaty z Akademią HR

Firma Galactica bierze udział w Zimowych Warsztatach, reklamując swoje rozwiązanie systemowe dla branży HR -  Galactica Libra. Spotkanie odbędzie się w Warszawie i ma na celu poruszenia zagadnień z zarządzania zespołem, świadomej rekrutacji  oraz pozostałych wyzwań związanych z działaniem branży HR.

 

 

Galactica Libra
2014-10-14 - Nowe raporty dla modułu Rekrutacja

W menu Rekrutacja: Raporty Użytkownika dostępne są dwa nowe raporty: źródło pozyskania kandydatów (dostępny w html i xls) oraz raport rekrutacyjny (dostępny w html i xls). Raport rekrutacyjny przedstawia informacje o ilości aplikacji do danego procesu rekrutacyjnego i pozyskanych kandydatów do zatrudnienia. Zakres danych można wybierać dla danego oddziału, opiekuna oferty, lidera procesu rekrutacyjnego lub klienta.

Galactica Libra
2014-09-15 - Ocena znajomości języków czy miniaturka zdjęcia kandydata, to nowe funkcje Galactica Libra

Oprogramowanie Galactica Libra zostało wzbogacone o nowe funkcjonalności: ocenę znajomości języków, datę ostatniego kontaktu wraz z jego treścią czy miniaturkę zdjęcia kandydata (do metryki kandydata można załączyć jego zdjęcie).

Galactica Libra
2014-09-15 - Moduł SMS

Została uruchomiona dodatkowa usługa umożliwiająca wysyłanie powiadomień SMS do klientów, kandydatów oraz użytkowników systemu.

Galactica Libra
2014-07-02 - Konferencja "Lato HR" z naszym udziałem

Kolejna konferencja z udziałem firmy Galactica, promującej swoje oprogramowanie Galactica Libra dla działów HR. Nasz roll-up oraz gadżety dla uczestników wydarzenia, zostały przekazane do Warszawy, by tam na szerszą skalę zareklamować nasz produkt, z którego na dzień dzisiejszy korzysta już wiele firm.

Galactica Libra
1 2 3
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka