ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2013-03-20 - Stworzenie uproszczonej wersji systemu zarządzania produkcją

System Ursa został wzbogacony o nową uproszczoną wersję zarządzania produkcją. W wersji tej został wyeliminowany proces uruchamiania maszyn za pomocą czytników kodów kreskowych, a w konsekwencji nie jest prowadzona ewidencja czasu pracy pracowników. Produkcja została oparta na systemie hierarchii materiałów oraz ich stanach magazynowych. Zasada działania została sprowadzona do relacji: brak materiału uruchamia jego produkcję; brak materiałów niezbędnych do produkcji materiału głównego, uruchamia produkcję materiałów podrzędnych.  

Galactica Ursa
2012-10-12 - Moduł produkcji na magazyn

System URSA do tej pory był wdrażany jako rozwiązanie wspomagające proces produkcji jednostkowej, teraz dodany został moduł produkcji niskoseryjnej, gdzie produkcja wykonywana jest na magazyn z utrzymaniem stanów minimalnych, a gotowe wyroby składane są wg przyjmowanych zamówień od klientów.

Galactica Ursa
2012-08-02 - Tablice wskaźników produkcyjnych

System URSA wzbogacił się o interfejs, dzięki któremu możliwe jest publikowanie wybranych i zdefiniowanych wskaźników na panelu LCD, powieszonym w miejscu dostępnym dla pracowników (hala produkcyjna, stołówka, ciąg komunikacyjny itp). Na panelu można także publikować dowolne slajdy oraz komunikaty dla załogi. Aktualizacja panelu odbywa się przez sieć intranet, a cały system może pracować w trybie offline oraz online.

Galactica Ursa
2012-02-10 - URSA i TAURUS

Teraz Galactica URSA, system wspomagający proces produkcyjny i Galactica TAURUS, oprogramowanie do ewidencji narzędzi kontrolno-pomiarowych oraz wypożyczalni, mogą pracować jednocześnie w jednym interfejsie. Dzięki tej integracji klienci posiadający zapotrzebowanie na obydwa systemy, mogą skorzystać z zalet zintegrowanego rozwiązania.

Galactica Ursa
2011-11-15 - Nowy serwis informacyjny dot. produktu Galactica URSA

Stworzyliśmy nowy serwis informacyjny dotyczący produktu Galactica Ursa. Jest to oprogramowanie do zarządzania produkcją w przedsiębiorstwie przemysłowym. Oferujemy wdrożenia w firmach, w których nie funkcjonuje jeszcze żadne oprogramowanie wspomagające proces produkcyjny oraz tam, gdzie zastosowane są rozwiązania nie spełniające wymagań. Więcej informacji na naszej stronie: http://ursa.galactica.pl

Galactica Ursa
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka