ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2013-02-20 - Technosan wdrożył Galactica TAURUS

Jedna z największych firm wykonawczych działająca na terenie północno-wschodniej Polski wdrożyła oprogramowanie do ewidencji narzędzi. Baza narzędziowa, w której skład wchodzą nie tylko urządzenia robocze, ale też oznakowanie drogowe czy flota samochodowa, daje możliwości generowania raportów kosztowych przy eksploatacji, kontroli przepływu zasobów czy zarządzania stanem technicznym obiektów oraz zleceniami serwerowymi.

Galactica Taurus
2012-10-02 - EATON Automotive wdrożył Galactica TAURUS

W ramach wdrożeń systemu Taurus, które Galactica realizuje w tym roku, znalazła się firma EATON Automotive Tczew, która jest częścią międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego EATON Automotive, jest to kolejne wdrożenie Galactica TAURUS w branży motoryzacyjnej po takich przedsiębiorstwach jak FerBelma, Truck Lite, Siropol, Visteon.

Galactica Taurus
2012-07-19 - Identyfikacja kreskowa dostępna

W Galactica Taurus można już w pełni korzystać z identyfikacji kodami kreskowymi zarówno w zakresie oznaczenia narzędzi i obiektów technicznych jak i oznaczenia kart pracowników wypożyczających narzędzia.

Galactica Taurus
2012-05-15 - Nowy moduł MSA w Galactica Taurus

Za pomocą modułu MSA możemy w prosty i intuicyjny sposób zarządzać wynikami analizy R&R i Capability i wprowadzać różnorodne rodzaje analiz System używając kolorów i statystyk pokazuje w przejrzysty sposób wady w procesie uzyskania pomiarów. Po znalezieniu wad możemy do systemu wprowadzić różnorodne rodzaje wskazanych korekt, którymi potem możemy zarządzać.

Galactica Taurus
2012-02-20 - Nowy serwis informacyjny dot. produktu Galactica Taurus

Jesteśmy inicjatorami nowego oprogramowania służącego do zarządzania infrastrukturą techniczną przedsiębiorstwa. Proponujemy Państwu system, który m.in. pozwala na prowadzenie ewidencji obiektów technicznych, prowadzenie nadzoru nad obiektami technicznymi, a także magazyn z wypożyczalnią. Dzięki niemu mogą Państwo rejestrować zarówno zdarzenia o charakterze nadzorczym oraz eksploatacyjnym wraz z ewidencją kosztów, a także terminarzem planowanych działań. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie: http://taurus.galactica.pl/

Galactica Taurus
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka