ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2013-07-04 - Rozbudowa/udostępnienie panelu kontrahenta

Panel występuje w systemie jako dodatkowa strona, do której dostęp mogą otrzymać sprzedawcy/przedstawiciele, dostawcy lub inne osoby zdefiniowane w apliakcji. Użytkownik poruszając się w przyjaznym środowisku panelu, ma dostęp do elementów, które w bardzo prosty sposób można zdefiniować w systemie. Panel ten służyć może do składania zapytań i ofert, dokonywania zamówień, pobierania faktur, podglądu produktów i szeregu innych czynności, które dostępne są w samej aplikacji.

Galactica ORION
2013-06-10 - Rozwinięcie kredytów kupieckich

Istnieje możliwość nadania kredytu kupieckiego niezależnego, udzielonego nam od dostawcy, jak i udzielonego klientowi. Każdy z tych kredytów sprawdzany jest niezależnie, z uwzględnieniem stosownych faktur sprzedaży lub zakupu oraz wszelkich innych dokumentów finansowych wpływajacych na saldo. Dodatkowo, dla kredytów można nadać procentowy próg alarmowy po osiagnięciu, którego następuje sygnalizowanie o tym fakcie. W oknie z listą kredytów kupieckich w prosty sposób, za pomocą filtrów, można odszukać te kredyty, w których wykorzystana kwota zbliża się do zadeklarowanej kwoty kredytu. Dzięki temu, użytkownik może śledzić, u których dostawców osiągnął juz próg alarmowy wykorzystywanego kredytu lub - analogicznie - którzy klienci skonsumowali przydzielony im kredyt.

Galactica ORION
2013-02-20 - Nowa wersja
W lutym do sprzedaży trafiła nowa wersja Galactica Orion wzbogacona o nowy moduł zarządzania umowami oraz moduł zarządzania płatnościami abonamentowymi.
Galactica ORION
2013-01-18 - Już dostępny Galactica Orion, program obejmujący CRM i B2B

W odpowiedzi na widoczne na rynku zapotrzebowanie na rozwiązanie wspomagające system sprzedaży i zakupów, stworzyliśmy kompleksowy internetowy system B2B. Działanie Galactica Orion to nie tylko rejestracja zapytań, ofert i zamówień, ale także m.in.: generowanie i nadzór nad płatnościami cyklicznymi, zarządzanie dokumentami, integracja z zewnętrznymi systemami i wiele innych. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie:  http://orion.galactica.pl/

Galactica ORION
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka