ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2010-12-01 - Zespół ds. wirtualnych wizyt
W Galactica stworzono zespół ds. Wirtualnych Wizyt który realizuje działania mające na celu wypracowanie nowej, najtańszej i zarazem najkorzystniejszej usługi usługi związanej w prezentacjami nieruchomości. Już w krótce przedstawimy Państwu serwis internetowy poświęcony tej usłudze.
Wirtualne wizyty
2010-10-05 - Nowy adres
Galactica ma nową siedzibę. Od 4 października 2010 wszystkie biura spółki zostały przeniesione do nowej siedziby przy ulicy Gajowej 99 w Bydgoszczy.
Galactica
2010-07-03 - Współpraca z BCK
Miło nam poinformaować o rozpoczęciu strategicznej współracy Galactica w rejonie Śląska. Zawarta umowa z BCK (Bielsko-Częstochowsko-Katowickim Stworzyszenim Pośredników) daje lokalnym podmiotom, działającym w branży pośrednictwa, wyjątkowe możliwości integracji oraz dostęp do nowoczenych rozwiązań informatycznych. Dodatkowo, BCK przygotowało dla swoich członków, bardzo atrakcyjną ofertę cenową (więcej informacji na www.bck.pl).
Galactica Virgo
2010-02-01 - Umowa z KRN Media
Informujemy że Galactica nawiązała ścisłą współpracę KRN MEDIA sp. z o.o. z Krakowa (wydawcą jednego z najpopularniejszych portali ogłoszeniowych w kraju (KRN.pl) oraz usługi KRN POP) w zakresie wzajemnej sprzedaży produktów, dowiedz się wiecej...
Galactica Virgo
2010-01-20 - Sieci biur - przyszłością branży nieruchomości
Galactica Virgo MAJOR - wyrasta na lidera rozwiązań dla sieci biur nieruchomości. Tylko w ciągu 5 tyg. tego roku na to rozwiązanie zdecydowały aż 4 sieci składające się łącznie z 56 biur i ponad 200 agentów. Czy w Twoim mieście jest już sieć biur oparta na VIRGO?
Galactica Virgo
2010-01-03 - Glactica Virgo - nowe niższe ceny
Miło nam poinformować że w związku z rosnącą liczbą klientów systemu Galactica Virgo od stycznia 2010 obniżamy ceny zarówno dzierżawy jak i zakupu oprogramowania. Teraz pierwsza licencja jest w tej samej niskiej cenie co kolejne. Obniżeniu uległy również opłaty za inne składniki systemu. Szczegółowy cennik prześlemy Ci na e-mial, napisz do nas na kontakt@galactica.pl.
Galactica Virgo
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka