ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2011-12-15 - Nowe rodzaje stron szablonowych dla Virgo

Od połowy grudnia 2011r. stworzyliśmy dla Państwa nowe rodzaje stron szablonowych. Przykłady stron www: http://virgo.galactica.pl/zintegrowane-strony-www,229

Galactica Virgo
2011-11-15 - Nowy serwis informacyjny dot. produktu Galactica URSA

Stworzyliśmy nowy serwis informacyjny dotyczący produktu Galactica Ursa. Jest to oprogramowanie do zarządzania produkcją w przedsiębiorstwie przemysłowym. Oferujemy wdrożenia w firmach, w których nie funkcjonuje jeszcze żadne oprogramowanie wspomagające proces produkcyjny oraz tam, gdzie zastosowane są rozwiązania nie spełniające wymagań. Więcej informacji na naszej stronie: http://ursa.galactica.pl

Galactica Ursa
2011-11-09 - Współpraca sieciowa we Wrocławiu
W tym dniu odbyło się spotkanie blisko setki pośredników z rejonu Wrocławia i okolic. Tematem tego wydarzenia była współpraca sieciowa na platformie oprogramowania Galactica VIRGO. Zaprezentowane zostały aspekty działań sieciowych, filozofia budowania relacji pomiędzy pośrednikami oraz narzędzia do sprawnej i skutecznej wymiany informacji pomiędzy pośrednikami. Dziś na rynku mamy dostępnych wiele rozwiązań informatycznych pseudo-sieciowych dlatego na naszym spotkaniu przedstawione zostały także faktyczne korzyści oraz rzeczywiste osiągnięcia pośredników z innych rejonów kraju, w których oprogramowanie sieciowe Galactica działa już od dawna. Uczestnicy mogli zapoznać się funkcjami systemu oraz otrzymali także zestaw praktycznych sugestii i podpowiedzi jak zwiększyć swoje szanse na coraz trudniejszym rynku pośrednictwa.
Galactica Virgo
2011-10-12 - Ocena kompetencji pracowników
Ocena kompetencji pracowników teraz dostępna jako opcja dla systemu Galactica Libra.
Galactica Libra
2011-10-11 - Lublin się integruje
Od blisko dwóch lat, w Lublinie, konsekwetnie powstawały kolejne niewielkie sieci biur nieruchomości oparte na oprogramowaniu Galactica Virgo. W drodze ich rozwoju i osiągnięciu kolejnego poziomu dojrzałości, środowisko pośredników w Lublinie podjęło ważną decyzję o połączeniu swoich sił i ostatecznym zintegrowaniu wszytskich organizacji na jednej platformie Galactica. W pierwszych dniach października, przedstawiciele Galactica uczestniczyli w warsztatach poświeconych współpracy sieciowej. Miło na oznajmić że Lublin dołączył do grupy miast, w których większość pośredników pracuje już w systemie sieciowym Galactica, zwiększając sobie tym samym szansę na dokonywanie wspólnych transakcji. Zyczymy klientom z Lublina dalszych sukcesów i skutecznego rozwoju.
Galactica Virgo
2011-09-30 - Konferencja Pośredników - Szczyrk 2011
W dniach 24-25 września 2011 Galactica uczestniczyła w dorocznej konfernecji Pośredników w obrocie nieruchomościami, organizowanej przez Bielsko-Czestochowsko-Katowickie Stworzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Tym razem spotkanie odbyło się w Szczyrku i poświęcone było m.in. tematyce współpracy sieciowej wśród biur nieruchomości. Przedstawicie Galactica poprowadzili jedną z sesji w której omówiono aspekty wymiany danych na przykładzie oprogramowania Galactica.
Galactica
2011-09-30 - Portale potwierdzają popularność Galactica Virgo
Wiodące portale ogłoszeniowe branży nieruchomości potwierdzają popularność oprogramowania Galactica wśród pośredników nieruchomości: ".... najwięcej eksportów ofert mamy z Galactica Virgo... ". Już blisko co trzecie zinformatyzowane biuro nieruchomości w Polsce wykorzystuje oprogramowanie Galactica Virgo w codziennej pracy. Dołącz swoje biuro do systemu Galactica Virgo.
Galactica Virgo
2011-08-29 - Nowi ważni klienci Galactica
W ostatnim czasie do grona klientów korzystających z oprogramowania dedykowanego Galactica dołączyły nowe przedsiębiorstwa, są to m.in. Hamilton Sundstrand (właściciel kilku zakładów lotniczych w polsce i nie tylko oraz członek czołowej międzynarodowej korporacji: United Technologies Corporation) oraz PESA Pojazdy Szynowe (wiodący producent: zespołów trakcyjnych, wagonów, tramwajów, lokomotyw, dostarczający swoje produkty nie tylko na rynek krajowy ale także do wielu krajów europy).
Galactica
2011-08-22 - Strona mobilna
Już teraz strona internetowa z ofertami biura nieruchomości w wersji dla urządzeń mobilnych (komórki, spartfony itp).
Galactica Virgo
2011-07-25 - Pozycjonowanie stron nieruchomości
Od sierpnia wprowadzona zostaje nowa usługa pozycjonowania stron internetowych biur nieruchomości w popularnych wyszukiwarkach internetowych, więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://pozycjonowanie.galactica.pl oraz przesyłając nam zapytanie ofertowe na pozycjonowanie
Galactica Virgo
1 2 3
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka