ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2012-12-19 - Z wizytą w zakładzie produkcji kebapu

Wirtualny spacer prezentujący dwie linie produkcyjne kebapu oraz wyposażenie zakładu. Przedstawione zostały oddzielne hale produkcyjne dla mięsa drobiowego i wołowego. Działalność zakładu została rozszerzona z typowo gastronomicznej na produkcyjną, zapraszamy do działu realizacje.

Wirtualne wizyty
2012-12-18 - Wyróżnienie od Prezydenta Miasta
Firma Galactica otrzymała tytuł Mecenasa Bydgoskiego Sportu, który odebraliśmy z rąk Prezydenta Bydgoszczy p. Rafała Bruskiego. Na uroczystości, która odbyła się w Hotelu Słoneczny Młyn, gościło wielu cenionych przedsiębiorców i sponsorów z naszego regionu, którzy swoim wsparciem i życzliwością sprawiają, że możliwe są sukcesy bydgoskich sportowców i klubów. Wyróżnienie, które otrzymaliśmy zarówno mobilizuje, jak i  motywuje nas do dalszych działań.
Galactica
2012-12-03 - Złóż życzenia za pośrednictwem swojej strony www

W trosce o naszych klientów, dbając o ich dobre relacje z kontrahentami, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, udostępniliśmy szeroki wybór kartek świątecznych. Różnorodność kartek pod względem grafiki i życzeń pozwoli wybrać zadowalający wzór, widoczny w formie pop-up’u na głównej stronie internetowej.

Portale i serwisy internetowe
2012-12-01 - Z Galactica Magellan na kolejnej konferencji

W dniach 22-23 stycznia 2013r. Galactica weźmie udział w VI edycji e-Travel Forum, która odbędzie się w Warszawie. Będzie to kolejna niepowtarzalna okazja do zapoznania się z naszym oprogramowaniem Galactica Magellan. Zachęcamy przede wszystkim touroperatorów oraz biura podróży do współpracy.

Galactica Magellan
2012-11-25 - Współpraca z CRMExperts

Galactica podjęła współpracę z doświadczoną firmą w zakresie wdrażania systemów CRM firmy UPDATE, pracownicy Galactica przejdą wkrótce szkolenia, a w niedalekiej przyszłości zespół Galactica będzie uczestniczył w dedykowanych wdrożenia systemu CRM Update, zabezpieczając zapotrzebowanie na prace programistyczne.

Galactica
2012-11-24 - Ciekawy portal z ofertami touroperatora

Frater.pl to jedna z naszych tegorocznych realizacji portalu z ofertami zintegrowanymi z systemem Magellan. Portal dynamicznie wyświetla wszystkie zmiany w ofercie biura, które wprowadzane są do systemu oraz rejestruje dokonywane rezerwacje bezpośrednio w bazie, usprawniając wydatnie pracę biura obsługi klientów.

Galactica Magellan
2012-11-16 - Konferencja z naszym udziałem

W XVI Międzynarodowym Kongresie Kadry brało udział liczne grono dyrektorów, menedżerów, specjalistów i wybitnych ekspertów działu HR, a także przedstawicieli firm doradczych i szkoleniowych. W tym prestiżowym wydarzeniu uczestniczyła także nasza firma. Promowaliśmy szerokie możliwości programu Galactica LIBRA, ułatwiającego pracę w agencjach rekrutacji oraz działach HR. Pozytywny odzew z kongresu utwierdził nas w przekonaniu, iż praca, jaką wkładamy w rozwój naszych produktów, jest doceniana przez klientów.

Galactica Libra
2012-10-31 - Virgo uczestniczy w cyklu seminariów

W dniach 24.09 – 29.10  trwał VIII Jesienny cykl Seminariów Zarządzania Nieruchomościami. Promocji naszej firmy nie mogło tam zabraknąć. Na konferencjach zgromadziło się około 1200 osób, tj. liczne grono przedstawicieli branży nieruchomości. Reklama produktu Galactica Virgo wzbudziła duże zainteresowanie. Odbyte konferencje są impulsem do organizowania następnych.

Galactica Virgo
2012-10-31 - Strona Akces z zaawansowaną wyszukiwarką na mapie

Stworzyliśmy stronę internetową dla jednej z wiodących firm na rynku nieruchomości warszawskich. Strona ww.akces.org.pl to nowoczesne narzędzie przedstawiające w wygodny sposób oferty nieruchomości. Dzięki dopracowanym kryteriom wyszukiwania i intuicyjnej nawigacji, klienci łatwo mogą znaleźć interesujące ich oferty.

Portale i serwisy internetowe
2012-10-29 - Galactica Hydra w czasopismach

Na łamach kwartalnika „Zarządzanie jakością” ukazała się prezentacja oprogramowania Galactica Hydra. Przedstawiono w niej najważniejsze cechy naszego produktu i wyróżniające funkcje przydatne docelowemu odbiorcy. Firma Galactica została uznana za nowoczesną i innowacyjną, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do lektury czasopisma, a w szczególności omawianej publikacji.

Galactica Hydra
1 2 3 4 5 6
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka