ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2014-12-13 -  Galactica wyróżniona w branży nieruchomości

Na konferencji, która odbyła się 13 grudnia 2014r. w Łodzi, firma Galactica otrzymała tytuł zasłużony dla Polskiego Rynku Nieruchomości. Wyróżnienie jakie otrzymaliśmy w postaci dyplomu oraz medalu, uświadamia nam, że praca włożona w rozwój systemu Galactica Virgo jest doceniana i tym bardziej motywuje nas to do dalszego działania. Dziękujemy.

 

Galactica Virgo
2014-12-10 - Galactica - Warsztaty z Akademią HR

Firma Galactica bierze udział w Zimowych Warsztatach, reklamując swoje rozwiązanie systemowe dla branży HR -  Galactica Libra. Spotkanie odbędzie się w Warszawie i ma na celu poruszenia zagadnień z zarządzania zespołem, świadomej rekrutacji  oraz pozostałych wyzwań związanych z działaniem branży HR.

 

 

Galactica Libra
2014-11-28 - Uhonorowanie firmy Galactica

 

Tego dnia odbył się uroczysty bankiet z okazji uhonorowania Mecenasów Bydgoskiego Sportu, gdzie firma Galactica za wkład i wsparcie bydgoskiej siatkówki, odebrała nagrodę wręczaną przez Prezydenta Bydgoszczy, Rafała Bruskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Galactica
2014-10-20 - Integracja z centralką ePaso - wirtualne numery telefonów w portalach

Udostępniamy naszym klientom możliwość skorzystania z opcji prezentacji wirtualnych numerów kontaktowych agentów w portalach ogłoszeniowych, z wykorzystaniem Centralki ePaso.

Galactica Virgo
2014-10-14 - Nowe raporty dla modułu Rekrutacja

W menu Rekrutacja: Raporty Użytkownika dostępne są dwa nowe raporty: źródło pozyskania kandydatów (dostępny w html i xls) oraz raport rekrutacyjny (dostępny w html i xls). Raport rekrutacyjny przedstawia informacje o ilości aplikacji do danego procesu rekrutacyjnego i pozyskanych kandydatów do zatrudnienia. Zakres danych można wybierać dla danego oddziału, opiekuna oferty, lidera procesu rekrutacyjnego lub klienta.

Galactica Libra
2014-09-15 - Ocena znajomości języków czy miniaturka zdjęcia kandydata, to nowe funkcje Galactica Libra

Oprogramowanie Galactica Libra zostało wzbogacone o nowe funkcjonalności: ocenę znajomości języków, datę ostatniego kontaktu wraz z jego treścią czy miniaturkę zdjęcia kandydata (do metryki kandydata można załączyć jego zdjęcie).

Galactica Libra
2014-09-15 - Moduł SMS

Została uruchomiona dodatkowa usługa umożliwiająca wysyłanie powiadomień SMS do klientów, kandydatów oraz użytkowników systemu.

Galactica Libra
2014-07-22 - Podział zakładki mapa na publikowaną i niepublikowaną

Informujemy, iż w ofercie obowiązują dwie zakładki mapy - publikowana i niepublikowana. Od tego momentu nie trzeba już oznaczać publikacji mapy - wstawienie znacznika na publikowanej mapie i zapisanie zmiany wystarczy, aby publikować ją w sieci (znaczniki, które zostały ustawione do tej pory i miały oznaczoną opcję publikacji przenoszą się automatycznie). Mapa niepublikowana dostępna jest tylko dla tych pracowników biura, którzy posiadają uprawnienia do podglądu adresu. Znacznik na mapie niepublikowanej wstawia się automatycznie - przy zapisie oferty, na podstawie danych adresowych a dodatkowo, w tym miejscu można oznaczyć obszar np. działki nieruchomości.

Galactica Virgo
2014-07-08 - Uproszczenie wprowadzania opisu szczegółowego oferty

Informujemy, iż opisy szczegółowe ofert wprowadzamy od tej pory tylko na zakładce "Opis" oferty. Dotychczas każda z zakładek tematycznych posiadała własne pole dodatkowego opisu, którego zawartość, w momencie eksportu na portale czy też stronę www była doklejana do opisu głównego. Z uwagi na aktywną wymianę ofert pomiędzy użytkownikami pozostawiamy drugie pole opisowe, (odpowiednik dotychczasowego opisu z zakładki "nieruchomość"), w którym wprowadza się informacje handlowe czy kontakty do agentów - te dane prezentowane są na portalach ogłoszeniowych i własnej stronie www (wykonanej przez naszą firmę lub zintegrowaną przy użyciu Virgo APi php) ale nie na stronach partnerów, z którymi biuro wymienia się ofertami. Dodatkowo, po kliknięciu w pole tekstowe automatycznie wyświetlony zostaje panel edytora tekstu, który umożliwia sformatowanie treści opisu tak, jak w popularnych edytorach.**Wpisywane dotychczas dane zostały przeniesione do nowych pól.

Galactica Virgo
2014-07-02 - Konferencja "Lato HR" z naszym udziałem

Kolejna konferencja z udziałem firmy Galactica, promującej swoje oprogramowanie Galactica Libra dla działów HR. Nasz roll-up oraz gadżety dla uczestników wydarzenia, zostały przekazane do Warszawy, by tam na szerszą skalę zareklamować nasz produkt, z którego na dzień dzisiejszy korzysta już wiele firm.

Galactica Libra
1 2
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka