ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Oprogramowanie dedykowane
ico

Wybrane realizacje projektów dedykowanych

Ocena kompetencji pracowników Projektowanie szablonów ocen, baza pracowników i stanowisk, harmonogram ocen, okresowa realizacja ocen oraz analiza wyników ocen i wnioskowanie.
Oprogramowanie do zarządzania transporterami Zarządzanie stojakami do transportu okien, ewidencja zasobów, monitoring lokalizacji i przegląd produktów na stojaku, identyfikacja transporterów.
Zarządzanie projektami inwestycyjnymi Opogramowanie do ewidencji projektów inwestycyjnych - planowanie i ewidencja wydatków, monitoring realizacji inwestycji, aktywne powiadomienia, raportowanie.
Planowania produkcji w oparciu o harmonogram dostaw Internetowe oprogramowanie do prowadzenia planu dostaw w interakcji z klientami, celem wspomagania procesu planowania produkcji.
System do obsługi zamówień do dostawców Gromadzenie i zatwierdzanie zamówień na materiały eksploatacyjne i biurowe. Powiadamianie dostawców o zamówieniach, kontrola dostawy, raporty i zestawienia.
Zarządzanie produkcją w narzędziowni Zarządzanie procesem produkcyjnym wraz z elementami ofertowania i zamówień oraz magazynem. Projektowanie i technologia oraz nadzór nad przebiegiem procesu, rejestracja zdarzeń produkcyjnych.
1 2
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka